قوانین و مقررات

الف) تمامی کتاب‌های درخواست‌ شده از کتابفروشی اختران پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و به‌انتخاب مشتری از طریق پیک یا پست ارسال می‌شود.

ب) همه کتاب‌ها به‌صورت نو عرضه می‌شود و کتابفروشی اختران به‌هیچ عنوان کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.

ج) همه کتاب‌های ارائه شده در سایت کتابفروشی اختران از وزارت ارشاد مجوز رسمی دارند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

د) مسئولیت تمام مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره پست جمهوری اسلامی ایران است و همه‌ی بسته‌های پستی بیمه هستند. پس از ارسال، کتابفروشی اختران کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

ﻫ) اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و ...) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان کتابفروشی اختران استفاده می‌شود و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

و) همه‌ی خریدها 24 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش تحویل پست و پیک داده خواهد شد، و خدمات پیک تنها در روزهای کاری و مکان‌هایی که چنین خدماتی در دسترس است امکان‎پذیر است.

ز) هزینه‎ی پستی شامل هزینه‎ی ارسال و هزینه‎ی بسته‎بندی است که در گزارش پیگیری مرسوله پستی درج نمی‎شود.

ح) درصورت نمایش پرداخت موفق در صفحه بانک و عدم دریافت کد رهگیری و دیدن خطا در سایت می‎بایست منتظر بازگشت پول به حساب‎تان باشید چرا که در این حالت عملیات خرید با مشکل مواجه شده است.

تاریخ ویرایش : ۱۳۹۶/۱۲/٠۸

لطفاً منتظر بمانید...